top of page
ca9adfe8398b3780411ef0ad4068f3e7_large.j

Karolina Szopińska

Od ponad dziesięciu lat wspiera w rozwoju ludzi, grupy i organizacje. Absolwentka Instytutu Terapii Gestalt, Szkoły Trenerów Biznesu TROP, Uniwersytetu Warszawskiego i Szkoły Głównej Handlowej. Certyfikowana psychoterapeutka Gestalt i coach International Coach Federation.

 

Współpracuje z organizacjami jako business coach, konsultant i trener. Swoją pracę opiera na teorii i praktyce Gestalt oraz metodzie Coach Wise. Wspiera liderów w zakresie odważnego poszerzania świadomości siebie, procesów zachodzących w ich zespołach oraz całej organizacji.  

„Rozwój osobisty wiąże się ze zmianą, a ta z kolei wynika z wychodzenia ze swojej strefy komfortu. Dlatego bywa on trudny, wymaga wysiłku, pracy, dokonywania często niepopularnych wyborów, które jednak są w zgodzie z nami samymi. Korzyści z tych działań są czasem natychmiastowe, a często odroczone w czasie. Jednak jeśli ktoś traktuje rozwój osobisty jako podróż w głąb siebie, jako poszukiwanie swojego prawdziwego ja, swoich zasobów i możliwości, to te korzyści na pewno się pojawią.”
 

bottom of page