top of page
P1080486-001.JPG

Marten Bos

Trener, coach, superwizor (zarejestrowany w ANSE / LVSC), GPO i terapeuta z Holandii. Różnorodność jest ważnym punktem w jego pracy z klientami indywidualnymi, zespołami, szkołami, organizacjami.

Pracował dla holenderskiej organizacji uchodźców jako Starszy Trener, z marokańskimi mężczyznami i nastolatkami, z dorosłymi uzależnionymi od narkotyków oraz z osobami niepełnosprawnymi. Jako niezależny konsultant, trener oraz coach, od 1999 r., współpracował ze szkołami, lekarzami pierwszego kontaktu, policją, przedsiębiorcami, dyrektorami generalnymi, organizacjami profit i non-profit, organizacjami pozarządowymi itp. Jest trenerem i superwizorem w holenderskich, belgijskich, ukraińskich i bułgarskich instytutach Gestalt.

Jako wolontariusz organizuje w swoim sąsiedztwie wydarzenia z imigrantami, uchodźcami, inicjatywami społecznymi, grupami religijnymi, LGBTI +, artystami, młodzieżą, osobami niepełnosprawnymi itp.

 

Publikuje o Gestalt i o różnorodności w artykułach w książkach i czasopismach oraz w swojej książce „Coaching and Diversity”.

bottom of page